Pròxim Partit

leonauto
leonauto

Classificació

PosEquipJugatsGuanyatsPerdutsPunts a favorPunts en contraPunts
11413188446027
2NOU BASQUET1411392052125
3CB BENICARLO14113102766125
4PICKEN CLARET148673667722
5CB CASTELLON146851868520
6NOU BASQUET AZUL145951476719
7PATRONATO VALENCIA BC1411347785515
8JOVENS L’ELIANA1411349394315

Partits de la Jornada

DiaPartitHora / ResultatPavelló

Tots els partits

DiaPartitHora / ResultatPavelló
2017-01-07 10:00:0007/01/17 PATRONATO VALENCIA BC / VILAREAL BC INF A27 - 65Pab. Mun. Malvarrosa
2017-01-15 10:00:0015/01/17 VILAREAL BC INF A / CB CASTELLON83 - 34Pab. Bancaixa
2017-01-21 12:30:0021/01/17 JOVENS L’ELIANA / VILAREAL BC INF A23 - 86Pab. Mun. Eliana
2017-01-29 10:00:0029/01/17 VILAREAL BC INF A / NOU BASQUET54 - 37Pab. Bancaixa
2017-02-04 12:00:0004/02/17 NOU BASQUET AZUL / VILAREAL BC INF A20 - 58Pab. Mun. Grapa
2017-02-12 12:00:0012/02/17 CB BENICARLO / VILAREAL BC INF A69 - 62Pab. Mun. Benicarlo
2017-02-19 10:00:0019/02/17 VILAREAL BC INF A / PICKEN CLARET49 - 40Pab. Bancaixa
2017-02-26 10:00:0026/02/17 VILAREAL BC INF A / PATRONATO VALENCIA BC68 - 23Pab. Bancaixa
2017-03-04 12:00:0004/03/17 CB CASTELLON / VILAREAL BC INF A30 - 59Pab. Mun. Ciutat de Castello
2017-03-12 10:00:0012/03/17 VILAREAL BC INF A / JOVENS L'ELIANA67 - 19Pab. Bancaixa
2017-03-30 18:45:0030/03/17 VILAREAL BC INF A / NOU BASQUET AZUL77 - 13Pab. Bancaixa
2017-04-01 17:00:0001/04/17 PICKEN CLARET / VILAREAL BC INF A39 - 56Pab. Mun. Benimaclet
2017-04-02 10:00:0002/04/17 VILAREAL BC INF A / CB BENICARLO39 - 35Pab. Bancaixa
2017-04-08 16:30:0008/04/17 NOU BASQUET / VILAREAL BC INF A51 - 61Pab. Mun. Grapa
2017-04-22 12:00:5422/04/17 EEM PEDREGUER / VILAREAL BC INF A49 - 70Pab. Mun. Pedreguer
2017-04-28 19:00:3128/04/17 VILAREAL BC INF A / EEM PEDREGUER56 - 44Pab. Bancaixa
2017-05-07 10:00:2407/05/17 CB BENICARLO / VILAREAL BC INF A46 - 42Pab. Mun. Benicarlo
2017-05-12 18:00:0812/05/17 VILAREAL BC INF A / CB BENICARLO 18:00:0818:00Pab. Bancaixa