rotulo_jomarga

próxim partit

classificació

PosEquipoJugatsGuanyatsPerdutsPunts a favorPunts en contraPunts
1ALCORA BC18180127964836
2AB ALMASSORA18153120888633
31814493066032
4MARISTAS VALENCIA1811788884729
5CB SEGORBE1810895399128
6BASQUET MORVEDRE1881080495326
7CB BENICARLO18513833100823
8CB VINALESA1841458590922
9CB MASSAMAGRELL1831553498121
10MASSALFASSAR AC1821662888320

partits de la jornada

DiaPartitHora / ResultatPavelló

tots els partits

DiaPartitHora / ResultatPavelló
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB SEGORBE
Pab. Mun. Bancaixa
CB ALMASSORA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
CE Muni. La Garrofera
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / BASQUET MORVEDRE
Pab. Mun. Bancaixa
MASSALFASSAR AC / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Poli Muni Massalfassar
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / ALCORA BC
Pab. Mun. Bancaixa
CB MASSAMAGRELL / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. One Wall
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / MARISTAS VALENCIA
Pab. Mun. Bancaixa
CB BENICARLO / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Benicarlo
CB SEGORBE / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Segorbe
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB ALMASSORA
Pab. Mun. Bancaixa
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB VINALESA
Pab. Mun. Bancaixa
BASQUET MORVEDRE / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Rene Marigil
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / MASSALFASSAR AC
Pab. Mun. Bancaixa
CB VINALESA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Poli Muni Vinalesa
ALCORA BC / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Alcora
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB MASSAMAGRELL
Pab. Mun. Bancaixa
MARISTAS VALENCIA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Col. Maristas
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB BENICARLO
Pab. Mun. Bancaixa