rotulo_jomarga

próxim partit

SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / MASSALFASSAR AC

classificació

PosEquipoJugatsGuanyatsPerdutsPunts a favorPunts en contraPunts
1AB ALMASSORA1412295067026
2ALCORA BC1212083740424
3129359547021
4MARISTAS VALENCIA128461655220
5CB SEGORBE136766373319
6BASQUET MORVEDRE126653561118
7CB BENICARLO134958266217
8CB VINALESA1331045669116
9CB MASSAMAGRELL1421240479116
10MASSALFASSAR AC1321143961715

partits de la jornada

tots els partits

DiaPartitHora / ResultatPavelló
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB SEGORBE
Pab. Mun. Bancaixa
CB ALMASSORA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
CE Muni. La Garrofera
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / BASQUET MORVEDRE
Pab. Mun. Bancaixa
MASSALFASSAR AC / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Poli Muni Massalfassar
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / ALCORA BC
Pab. Mun. Bancaixa
CB MASSAMAGRELL / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. One Wall
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / MARISTAS VALENCIA
Pab. Mun. Bancaixa
CB BENICARLO / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Benicarlo
CB SEGORBE / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Segorbe
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB ALMASSORA
Pab. Mun. Bancaixa
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB VINALESA
Pab. Mun. Bancaixa
BASQUET MORVEDRE / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Rene Marigil
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / MASSALFASSAR AC
Pab. Mun. Bancaixa
CB VINALESA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Poli Muni Vinalesa
ALCORA BC / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Pab. Mun. Alcora
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB MASSAMAGRELL
Pab. Mun. Bancaixa
MARISTAS VALENCIA / SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC
Col. Maristas
SÈNIOR JOMARGA VILAREAL BC / CB BENICARLO
Pab. Mun. Bancaixa